Adres e-mail

Zarejestruj się

Szukaj w publikacjach

Pokaż tylko

Programy
  • NASTRÓJ
  • Orfeusz
  • Ośrodek Terapii Muzyką.
  • Rezydent Fundacji Ziarno Talentu.
  • Dyrygenci biznesu

Rejestracja placówki w Programie Instrumentalnym Nastrój

Reprezentant

Imię

Nazwisko

Stanowisko

Telefon

E-mail

 

Dane podstawowe

Adres e-mail

Powtórz adres e-mail

Hasło

Powtórz hasło

Siła hasło

Brak hasła

Dane placówki

Nazwa placówki

Rodzaj placówki

Ulica

Nr domu

Nr lokalu 

Kod pocztowy

Miejscowość

Województwo

Telefon

Fax 

Strona WWW 

 

(Skopiuj z danych adresowych)

Dane księgowe

Firma

Ulica

Nr domu

Nr lokalu

Kod pocztowy

Miejscowość

NIP

REGON

KRS 

  pola obowiązkowe

Zapoznałem się z zasadami korzystania z Systemu Logowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BUJNOWICZ Konsorcjum z siedzibą w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 5a dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmian.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

 

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez BUJNOWICZ Konsorcjum z siedzibą w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 5a na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

 
© 1997-2015 Fundacja Ziarno Talentu
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Fundacji Ziarno Talentu. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Fundacji Ziarno Talentu lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.