Adres e-mail

Zarejestruj się

Szukaj w publikacjach

Pokaż tylko

Programy
  • NASTRÓJ
  • Orfeusz
  • Ośrodek Terapii Muzyką.
  • Rezydent Fundacji Ziarno Talentu.
  • Dyrygenci biznesu

„Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów.” - Pitagoras „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” - Jan Paweł II

Chcę pomóc ...

Zapraszamy do współpracy ● firmy● osoby prywatne● organizacje, które przez muzykę chcą pomagać potrzebującym.

Fundacja Ziarno Talentu powstała, by krzewić muzykę. Ale przede wszystkim po to, aby przez muzykę pomagać potrzebującym. Zgodnie z naszą misją pragniemy pomagać potrzebującym poprzez trzy długoletnie Programy pomocy:

  • program pomocy instrumentalnej "Nastrój" – inicjatywa na rzecz wyposażania placówek oświatowych i kulturalnych w instrumenty muzyczne. W ramach programu fundujemy zakup instrumentów muzycznych dla przedszkoli, szkół i pozostałych placówek oświatowo-kulturalnych.
  • program pomocy stypendialnej "Orfeusz" – mecenat na rzecz rozwoju i edukacji muzycznej dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej muzycznie z regionu śląskiego i małopolskiego. W ramach programu finansujemy stypendia artystyczne, obejmujemy opieką artystyczną szczególnie utalentowaną młodzież.
  • program pomocy terapeutycznej "Terapia Muzyką" – działanie w celu przywracania zdrowia lub jego poprawy osobom niepełnosprawnym, ze szczególnym naciskiem na dzieci niepełnosprawne intelektualnie, wykorzystujące muzykoterapię i arteterapię jako metody rewalidacji i rehabilitacji medycznej. Program obejmuje także inicjatywy na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W ramach programu fundujemy pracę muzykoterapeutów, terapeutów i instruktorów muzyki lub dofinansowujemy terapię muzyką /stypendia terapeutyczne/.

Więcej o działalności i programach »

Ostatnia modyfikacja: 2014-07-31 13:45:17
 
 
 
© 1997-2015 Fundacja Ziarno Talentu
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Fundacji Ziarno Talentu. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Fundacji Ziarno Talentu lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.